Pieluchomajtki to genialne rozwiązanie dla starszych dzieci

Ochrona przed otarciami oraz swoboda ruchów

Nie da się ukryć, że pieluchomajtki Pampers Pants 4 spełniają identyczne funkcje, które także są spełniane przez klasyczne pieluszki Pieluchomajtki charakteryzują się elastycznym wykończeniem wokół talii naszego malucha jak i także nóżek. To one właśnie zapewniają dziecku pełną swobodę poruszania się. Jest to wręcz idealne rozwiązane dla dzieci aktywnych. W żadnym wypadku rodzice nie muszą się obawiać o krępowanie ruchów dziecka. Dodatkowo pieluchomajtki są pomocne w przestawieniu się na nocnik. Co więcej uczą się dzięki temu ubierania. Większość matek w naszym kraju już rezygnuje z używania pieluszek mniej więcej po ukończeniu trzeciego roku życia. Pieluszka zapewnia suchość oraz jest maksymalnie wygodna. Pediatrzy zgodnie jednak polecają pieluchomajtki.

Dostosowane do płci

Nie musimy się obawiać o dostępność pieluchomajtek na rynku. Co więcej mamy dostępne pieluszki, które są dostosowane do płci dziecka. Czym się one pomiędzy sobą różnią? Pieluchomajtki, które są przeznaczone dla chłopców posiadają umieszczony z przodu wkład chłonny. Zaś pieluchomajtki, które są przeznaczone dla dziewczynek wkład mają po środku. Posiadają dodatkowo specjalny paseczek którego zabarwienie się zmienia w momencie gdy pieluszka jest pełna. Zmienia swój kolor na niebieski. Jest to już bardzo ważny sygnał dla mamy, że musi dziecku zmieniać pieluchę. Dziecko w pieluszce mokrej nie może za długo chodzić. Chodzi o to, że mogą dzieci w takim momencie dostać zakażenia. Pieluchomajtki niezwykle sprytnie naśladują po prostu majtki.

Gdy dziecko ukończy trzeci rok życia, to już naśladuje świat, który należy typowo dla dorosłych oraz w sposób samodzielny zakłada ubranka. Poza tym stara się zjadać samodzielnie posiłki i korzysta z nocniczka. Jeśli nasze dziecko właśnie nosi pieluchomajtki, to powyższych czynności na pewno nauczy się szybciej. Pieluchomajtki są także idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które wręcz nienawidzą tradycyjnych pieluch. Wiele dzieci się broni przed ich zakładaniem. Pieluchomajtki po prostu wkładane są jak majteczki. Dzięki temu rodzice mają zaoszczędzony nie tylko czas, ale także nerwy. Łatwe są także w użyciu.

Pieluchomajtki śmiało możemy kupić zarówno w dużych sklepach, drogeriach jak i także aptekach. Wybór mamy dosyć spory, ale jednak marka Pampers jest już marką rozpoznawalną oraz sprawdzoną. Nic tylko właśnie na nią się decydować, a na pewno nie będziemy tego żałować.

People obraz autorstwa prostooleh - www.freepik.com